top of page

JEZDECKÝ VÝCVIK PRO DĚTI                             

Na našem statku nabízíme možnost výuky jízdy na koni a péče o koně pro úplné začátečníky.

Sní Vaše dítě o jízdě na opravdovém velkém koni? Pak mu tento sen můžete snadno splnit. U nás naučíme Vaše dítko, jak správně ke koni přistupovat, čistit, sedlat a další základní prvky péče o toto nádherné zvíře. Naučíme dítě sedět na koni a základní povely ke správnému vedení koně. Naším hlavním cílem ale bude, aby dítě od nás odjíždělo s krásným zážitkem a chutí se k nám zase vrátit.

Výuka je vhodná pro děti školního věku a úplné začátečníky. Děti se naučí, jak se mají u koní chovat, naučí se základy jízdy na koni a pod odborným dohledem zkušené dospělé osoby - trenérky Marušky, Káji nebo Báry - se seznámí se základy ošetřování a přípravy koně. Výuka probíhá za účasti max. 2 děti a jednoho trenéra. Děti si koně nejdříve pod vedením trenéra nachystají (vyčistí a osedlají), poté výcvik na jízdárně a nakonec koně odvedou zpět do boxu a zaopatří jej po tréninku.

Rodiče mohou po dobu výcviku zůstat u nás v areálu a třeba se s dětmi na statku zdržet i déle. Společnost Vám budou dělat naše ostatní zvířátka....zvlášť kocour Kokeš si to jistě užije :-)

 

S sebou: vlastní přilbu (např. cyklistickou), pevnou obuv (dle počasí počítejte s bahnem), dlouhé přiléhavé kalhoty nebo legíny (zakrytá lýtka!). Počítejte s tím, že se Vám děti vrátí úplně špinavé.

Objednání termínu předem na tel: 733 470 470 nebo info@zamekbranisovice.cz

TITLE
TITLE
TITLE
bottom of page